Gelecek Hepimizi İlgilendirir

kariyer

Gelecek, kendimize koyduğumuz hedefler ile başlamaktadır. Hedeflerimizi belirlerken en belirgin istek “daha iyi bir gelecek için” düşüncesidir ve hepimiz için bu aynıdır. Hedeflerimize ulaşacağımız yol başarı ile birleşince kısalacak, aksi halde daha uzun bir yol kat etmek gerekecektir. Başarısızlık çoğu zaman hedeflerimize ulaşmak için seçtiğimiz yolu uzatmak ile kalmaz, hedefimizi hayal noktasına da getirebilir. Başarının temeli ise verimli çalışmaktan geçer.

UKM ailesinin her ferdi önce kişisel hedefleri için var olmalıdır. Kişi kendini tanımalı ve hedeflerini seçmelidir. Şirketler mutlu ve bilinçli çalışanları ile hedeflerine ulaşabilir ; yeni ve daha büyük hedefler belirleyebilir. Mutlu bir gelecek için ise dürüst, samimi, azimli, düşünen, sosyal ve çalışkan yapıyı önce kişiler edinmeli ve şirketine yansıtmalıdır.

Kişiler olmak istedikleri yerde olmalıdır, fakat kişiler olmak istedikleri yer için çaba göstermeli ve bunu hak etmelidirler.

UKM ailesine dahil olan tüm personel ; eğitim, araştırma, katılımcılık, ödüllendirme sistemine dahil olur. Adalet ve saygı prensiplerinden ödün vermeksizin UKM olmak kültürü oluşturulmuştur.